مینا

مینا جان تا این لحظه 3 سال و 9 ماه و 13 روز سن دارد

کاربرد خدمات آی‌نوتی و اینما برای آژانس‌های مسافرتی

کاربرد خدمات آی‌نوتی و اینما برای آژانس‌های مسافرتی

کاربرد خدمات آی‌نوتی و اینما برای آژانس‌های مسافرتی

با شماره گیری کد USSD، اطلاعات سفرت را دریافت کن.


همانطور که می‌دانید، کدهای USSD آی نوتی می‌تواند امکانات بی نظیر و خاصی در اختیار آژانس‌های مسافرتی قرار دهد.
یکی از کارهایی که می‌توان از طریق وب سرویس بر روی کدهای USSD پیاده سازی کرد، نمایش اطلاعات سفر افرادی است که از آژانس‌های مسافرتی، بلیط، تور و یا هتل برای تاریخ و محل خاصی رزرو و خریداری کرده‌اند.
آژانس‌های مسافرتی می‌توانندبا استفاده از این خدمت، افرادی که در سایت آژانس مسافرتی ثبت نام کرده‌اند و به صورت اینترنتی بلیط و یا واچر هتل رزرو کرده‌اند، را شناسایی نمایند.
فرض کنید مشتری از طریق سایت آژانس مسافرتی شما، یک تور 3 روزه کیش، رزرو کرده است.
پس از رزرو ، سیستم به جای نمایش اطلاعات تور خریداری شده، یک کد چند رقمی به مشتری نمایش دهد. این کد می‌تواند به عنوان کد پیگیری نام گذاری گردد.
مشتری می‌بایست جهت دریافت لینک فایل pdf بلیط و واچر خود، با شماره موبایلی که در سایت ثبت نام کرده است، کد USSD آژانس مسافرتی را شماره گیری نماید؛ سپس کد رهگیری خود را ارسال کند.
سیستم از طریق وب سرویس، کد پیگیری را بررسی کرده و اگر کد پیگیری صحیح باشد، لینک دانلود فایل pdf بلیط و یا واچر هتل، برای مشتری پیامک خواهد شد.
با پیاده سازی این ایده، آژانس مسافرتی می‌تواند، به صورت همزمان، از خدمات کدهای USSD و سرویس ارسال پیامک انبوه آی نوتی استفاده نماید.


ثبت درخواست پیکاپ ویزا با شماره گیری کد USSD آژانس مسافرتی


یکی از خدماتی که برخی از آژانس‌های مسافرتی به مشتریان خود ارائه می‌دهند، درخواست پیکاپ ویزا و یا پیکاپ پاسپورت هست.
حالا پیکاپ ویزا چیست؟
احتمالا اگر شما هم برای دریافت ویزای کانادا، انگلیس، آمریکا و یا سایر کشور ها اقدام کرده باشید، میدانید که هیچ سفارتخانه‌ای برای این کشورها در ایران وجود ندارد و شما برای انجام مراحل درخواست ویزا می‌بایست به کشور دیگری سفر کنید و مدارک خود را به سفارت تحویل دهید و یا مصاحبه انجام دهید.
پس از آنکه مدارک شما توسط سفارتخانه‌ی آن کشور بررسی شد، به شما ایمیلی در راستای تایید و عدم تایید درخواست ارسال می‌شود.
در صورتی که با ویزای شما موفقت گردد، می بایست مجددا به آن کشور سفر کنید تا در پاسپورت شما، ویزای شما ثبت گردد که این کار هزینه بسیار هنگفتی به همراه دارد.
از این رو برخی از آژانسهای مسافرتی، امور مرتبط به دریافت ویزا را برای مسافران عزیز انجام خواهند داد و دیگر نیازی نیست خود فرد به کشور دیگری برای دریافت ویزای خود مراجعه کند.
در شرایط به وجود آمده برای بیماری کرونا، مراجعه های حضوری به آژانسهای مسافرتی، حذف شده است و خیلی از آژانسها به صورت غیر حضوری هماهنگی های لازم را جهت دریافت مدارک و مشخصات، انجام می‌دهند.
آژانس‌های مسافرتی این امکان را دارند تا بر روی کد USSd خریداری شده یک منو از نوع "فرم سریع" جهت دریافت اطلاعات و نامه تاییدیه سفارت، ایجاد نمایند.
همچنین می‌توانند با بهره گیری از سیستم قدرتمند نوبت دهی کدهای USSD آی نوتی، زمان مراجعه‌ی مراجعین برای تحویل پاسپورت خود را تعیین نمایند.
با ایجاد این دو منو، مراجعین میتوانند با شماره گیری منوهای ایجاد شده، درخواست خود را جهت پیکاپ پاسپورت ثبت نمایند و نوبتی را برای تحویل پاسپورت به آژانس هواپیمایی تعیین کنند.
چنانچه آژانس مسافرتی، دارای پیک اختصاصی می‌باشد، دیگر نیازی نیست که خود مسافرین برای تحویل پاسپورت به صورت حضوری مراجعه کنند. تنها نیاز است که درخواست خود را در فرم سریع ثبت نمایند.
پس از بررسی مدارک و مشخصات، آژانس مسافرتی زمانی را برای تحویل پاسپورت توسط پیک خود آژانس تعیین نماید و از طریق سامانه ارسال پیامک آی نوتی، زمان مراجعه و تحویل پاسپورت را به مسافر اطلاع دهد.


به شیوه‌‌ای جدید، پرسنل با تجربه در آژانس مسافریت، استخدام کن


آیا شما هم به دنبال نیروی کار توانا و باتجربه برای کار در آژانس مسافرتی، می‌گردید؟
افرادی که بتوانند با مسافران ارتباط خوبی بر قرار کنند و تورهای مسافرتی و بلیط‌های بیشتری را به فروش رسانند؟
آیا آگهی استخدام در سایت‌های کاریابی درج کردهاید، اما فرد مناسب را هنوز پیدا نکرده‌اید؟
شاید خیلی از افراد متخصص، در سایت های کاریابی عضو نباشند و اصلا آگهی شما را نبینند.
پس حتما شیوه‌های نوین را برای این کار امتحان کنید. ما در این پست قصد داریم به یکی از این شیوه‌ها اشاره کنیم. پس پیشنهاد میکنیم این متن را کامل بخوانید و مراحل آن را دنبال کنید.

1️⃣ اولین مرحله تهیه یک کد USSD از سامانه آی نوتی می‌باشد. همانطور که میدانید این کد امکانات بیشماری را در اختیار شما قرار خواهد داد که ما در این پست به یکی از کاربردهای آن اشاره خواهیم کرد.
2️⃣ در مرحله‌ی دوم پس از تکمیل اطلاعات اولیه، یک منو از نوع "فرم سریع" بر روی کد USSD خریداری شده ایجاد کنید و تکمیل فیلدهایی که جهت استخدام فرد برای شما اهمیت دارد را اجباری نمایید.
3️⃣ فیلد دریافت فایل ضمیمه را فعال کنید تا افراد علاقه‌مند بتوانند رزومه‌ی کاری خود را ضمیمه فرم کنند و برای شما ارسال نمایند.
4️⃣ در مرحله‌ی پایانی، کد USSD مستقیم این منو را در پست های شبکه های اجتماعی خود (لینکدین، اینستاگرام) منتشر کنید زیرا خیلی از افرادی که مشتریان شما هستند و پیج شما را دنبال می‌کنند، جویای کار می‌باشند و یا حتی علاقه‌مند به فعالیت در آژانس‌های مسافرتی هستند.
پس با به کارگیری این روش، می‌توانید فرصتهای بهتری برای استخدام افراد مناسب تر، بدست آورید.


تبلیغات آژانس مسافرتی خود را به اینما بسپارید.


مهم نیست چه کسب و کاری دارید، مهم میزان تاثیر گذاری ویدئو مارکتینگ در بهتر شناخته شدن شما و کسب و کارتان است.
آیا میدانستید می‌توانید با بهره گیری از امکانات سرویس اشتراک ویدئویی اینما، خدماتتان را بیشتر به دیگران معرفی کنید و مشتریان بیشتری جذب کنید؟
آیا میدانستید می‌توانید به صورت نا محدود از آژانس مسافرتی خود و خدماتی که ارائه می‌دهید ویدئو تهیه کنید و تمامی آنها را بر روی سایت اینما بارگذاری کنید؟
آیا می‌دانستید می‌توانید تبلیغات بنری و یا ویدئویی خود را به سایت اینما بسپارید تا طی مدت کوتاه، شما را به تمام دنیا معرفی کند و مشتریان جدیدی برای شما به ارمغان بیاورد؟

آژانسهای مسافرتی می‌توانند از خدماتی که برای اخذ ویزای مسافرتی به کشورهای اروپایی و ... ارائه میدهند، کلیپ های کوتاهی تهیه کنند.
همچنین می‌توانند از تورهای مسافرتی خود و هتلهایی که با آنها قرارداد دارند، فیلمهای کوتاهی تهیه کنند و آنها را در سایت اینما بارگذاری کنند.
برای مثال در هر کلیپ، مراکز گردشکری شهر و یا کشورهایی که برای آنها تور مسافرتی برگزار میکنند را معرفی کنند.
از داخل هتلهای هر شهر یا کشوری که با آنها قرارداد، دارند فیلم تهیه کنید تا مسافران با مشاهده‌ی این فیلمها بتوانند راحت تر هتل مد نظر خود را برای اقامت انتخاب کنند.

با گذاشتن کد اسکریپت ویدئوها، میان کدهای وب سایت آژانس مسافرتی، فیلمهای شما علاوه بر نمایش در سایت اینما، بر روی وب سایت خودتان هم نمایش داده خواهد شد.

همچنین میتوانند فیلمهایی که برای معرفی خدمات خود در سایت اینما بارگذاری کرده‌اند را، در شبکه های اجتماعی با مشتریانتان به اشتراک بگذارند تا آنها بتوانند راحت تر تور و هتل مورد نظر خود را انتخاب کنند.

یکی دیگر از راهکارها، تهیه ویدئوی تبلیغاتی برای تخفیفاتی است که آژانس مسافرتی، بر روی بلیط‌ها و تورها در بازه های زمانی خاص، ارائه میدهند.
آژانسهای مسافرتی می‌توانند با درج سفارش تبلیغات بر روی سایت اینما، ویدئوهای تبلیغاتی ساخته شده را، ابتدای فیلمهای اینما، به مخاطبین نمایش دهند.
از جایی که تبلیغات در اینما قابل کلیک می‌باشد، مخاطبین با کلیک بر روی ویدئوی تبلیغاتی به سایت آژانس مسافرتی، ارجاع داده خواهد شد.
 

ترفندی برای جذب مسافران تورهای نوروزی 1400


چیزی تا نوروز سال 1400 باقی نمانده و قطعا شما هم می‌خواهید به بهانه‌ی شروع قرن جدید، هدیه‌ی کوچکی به چند تا از مشتریان قدیمی خود بدهید.
همچنین می‌خواهید بدانید اکثر مردم برای عید نوروز به دنبال چه سفرهایی هستند که برای تورهای نوروزی برنامه ریزی کنید و با دادن آفرهای ویژه، مشتریان جدیدی جذب کنید و مشتریان قدیمی خود را وفادار سازید.
اما چه طور میخواهید به این اطلاعات دسترسی پیدا کنید؟

باز هم آی نوتی یک راهکار کم هزینه و راحت برای این مساله به شما ارائه می‌دهد و آن هم استفاده از امکان نظرسنجی و قرعه‌کشی بر روی کدهای USSD آی نوتی می‌باشد.
راهکار اول ایجاد منویی به نام قرعه کشی است. در این شرایط می‌بایست با اطلاع رسانی بر روی سایت و یا ارسال پیامک تبلیغاتی، از مخاطبان درخواست کنید، تا با شماره گیری کد USSD شما و شماره گیری منوی قرعه کشی، نام شهر و یا کشوری که دوست دارند به آن سفر کنند را ارسال نمایند.
راهکار دیگر استفاده از منوی نظرسنجی کدهای USSD می باشد. در این راهکار میبایست ابتدا سوالاتی برای دریافت نظر مخاطبان نسبت شهر و کشور مورد علاقه برای سفر و یا هتلی که میخواهند در آن اقامت داشته باشند، به صورت چند گزینه ای در بخش سوالات نظرسنجی کد USSD ایجاد کنید.
سپس با اطلاع رسانی بر روی سایت و یا از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای، از آنها درخواست کنید تا در این نظرسنجی شرکت کنند و به سوالاتی که بر روی منوی نظر سنجی کد USSD قرار داده‌اید، پاسخ دهند.

با این راهکارها چندین اتفاق به صورت همزمان خواهد افتاد.
شما به انبوهی از شماره موبایل افراد دسترسی پیدا خواهید کرد و می‌توانید یک بانک از شماره موبایل افراد علاقه مند به سفر، جمع آوری کنید.
میتوانید متوجه شوید کدام شهرها و کشورها برای سفر از نظر مخاطبان جذاب تر است تا تورهای مسافرتی بیشتری برای این مقاصد برگزار کنید و دقیقا برای همان افراد علاقه مند، اطلاعات تورهایی که برای این مقاصد برنامه ریزی کرده‌اید را به همراه آفرهای ویژه ارسال کنید. شک نکنید آنها با دیدن آفرهای ویژه‌ی شما بر روی تور مسافرتی که به آن علاقه دارند، حتما از شما خرید خواهند کرد.
میتوانید در مناسبت های مختلف بین افرادی که در نظرسنجی شما شرکت کرده‌اند، قرعه کشی انجام دهید و به تعدادی از آنها تخفیف خرید تور مسافرتی، هدیه دهید.

همه‌ی این موارد کمک شایانی به مشتری مداری ، جذب مشتری جدید و نگهداری مشتریان قدیمی خواهد کرد
 
آپلود عکس

تاریخ : 30 بهمن 1400 - 17:51 | توسط : نی نی | بازدید : 91 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهید

پاورپوینت کروماتوگرافی گازی GC

پاورپوینت کروماتوگرافی گازی GC

فایل کروماتوگرافی گازی GC در قالب پاورپوینت و 60 اسلاید Gas Chromatography

دانلود پاورپوینت کروماتوگرافی گازی GC

پاورپوینت کروماتوگرافی
کروماتوگرافی گازی GC
دسته بندی صنایع غذایی
فرمت فایل ppt
حجم فایل 5469 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 60

Gas Chromatography 

مقدمه ای بر کروماتوگرافی گازی

اصول کروماتوگرافی گاز - مایع 

اصول و مبانی كروماتوگرافی گازی

گاز حامل

سیستم تزریق

ستون ها و فاز ساکن کروماتوگرافی گازی

Detector

مشخصات یک آشکار ساز ایده آل 

انواع آشکار ساز

 شاخص بازداری

 کروماتوگرافی گازی / طیف سنجی جرمی ( GC/MS )

چند نمونه کروماتوگرام

 

 

دانلود پاورپوینت کروماتوگرافی گازی GC


تاریخ : 27 بهمن 1400 - 15:28 | توسط : نی نی | بازدید : 106 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهید

بررسی میزان مسئولیت پذیری در حیطه خانواده و جامعه بین دانش آموزان دختر

بررسی میزان مسئولیت پذیری در حیطه خانواده و جامعه بین دانش آموزان دختر

امروز جامعه در حال پیشرفت، نیازمند افرادی مسئول و خودكفا است و آموزش مسئولیت پذیری به كودكان نیازمند جوی خاص در خانه و مدرسه است

دانلود بررسی میزان مسئولیت پذیری در حیطه خانواده و جامعه بین دانش آموزان دختر

بررسی میزان مسئولیت پذیری
خانواده و جامعه
دانش آموزان
مسئولیت پذیری
دانش اموزان
مسئولیت
پذیرش مسئولیت
اموزش مسئولیت پذیری
دانلود مقاله
دانلود تحقیق
دسته بندی علوم سیاسی
فرمت فایل doc
حجم فایل 297 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 119

بررسی میزان مسئولیت پذیری در حیطه خانواده و جامعه بین دانش آموزان دختر

 

مقدمه

امروز جامعه در حال پیشرفت، نیازمند افرادی مسئول و خودكفا است و آموزش مسئولیت پذیری به كودكان نیازمند جوی خاص در خانه و مدرسه است.

بایستی شرایطی فراهم كرد تا كودكان و نوجوانان، ابزارهای نگرش و ارزشیابی پیدا كنند تا به كمك آنها بتوانند بهتر تصمیم گیری كنند. تصمیماتی كه آنان را در این دنیای پیچیده به سوی زندگی بارور و رضایت بخش رهنمون كند. انسانهای امروز بیش از بیش نیازمند پذیرش مسئولیت برای زندگی و سرنوشت خود هستند و این امر میسر نمی شود مگر اینكه مبنای آموزش و پرورش آنها مبتنی بر افزایش درك كودكان و نوجوانان در مورد نقش خود آنها به تعیین سرنوشت و ساخت كیفیت زندگیشان باشد و برای رسیدن به این اهداف، سعی و كوشش و برنامه ریزی دقیق لازم است.

 

آغاز زندگی اجتماعی كودك                 

همانطور كه می دانیم انسان اجتماعی متولد شده و از زمانی كه كودك به مادرش مهر می ورزد و یا به دیگران احساس عشق  ، حد و یا دشمنی می كند ، اجتماعی است . روان شناسان تربیت اولیه را در شكل گیری شخصیت كودك بسیار مؤثر دانسته اند .

فروید اولین كسی كه نقش نخستین تربیت را در تشكیل شخصیت كودك عنوان كرد ، و جامعه شناسان را بر آن داشت تا از این دریچه به افراد و گذشتة آنان بنگرند و به تحصیل آن بپردازند . چرا كه شخصیت هر فرد از تركیب دو زمینه فطری و اكتسابی صورت می پذیرد . بدین معنا كه بعضی از خصوصیات زمینه وراث و ژنتیكی دارند و برخی از آنها اكتسابی است. رفع نیازهای زیستی نوزاد و گرفتن پستان مادر و مكیدن و شیرخوردن، خوابیدن و نظایر آن، به طور غریزی و بدون آموزش صورت می پذیرد. ولی در زمان اندك، زمانی كه كودك دست خود را برای گرفتن اشیاء ( خوب یا بد ، خطرناك و یا بی خطر ) دراز می كند، وقتی كه سراپا ایستاده آهنگ راه رفتن می كند، آموزش و پرورش اهمیّت و ضرورت خود را می نمایاند، در این موقع است كه مرحله ی یادگیری كودك آغاز می گردد. اساس یادگیری اجتماعی كودك كه با مشكلات آموزشی نیز توأم است. از وقتی شروع می شود كه با« دیگری »مواجه می گردد.یعنی اولین برخورد وی با افراد غیر از والدینش، یا افرادی چون خودش كه تا كنون در ذهن و تصورش نبوده است.

او نه پدر و مادرش است و نه اسباب بازی، بلكه او« دیگری » و بیگانه است. كودك در نخستین برخورد و با این« دیگری » اولین نیاز اجتماعی شدن را درك می كند . و با این احساس « زندگی اجتماعی » وی آغاز می گردد. در برابر این وضع جدید مبهوت و سرگردان می شود. نمی داند چه بكند و چه واكنشی از خود نشان دهد. بخندد ، گریه كند ، سازش نماید و یا تسلیم شود. احساس نیاز اجتماعی از طرفی در« خویشتن خود » و از طرف دیگر، كشمكش درونی ایجاد می كند و، واكنش پناه بردن به مادر را در وی می آفریند. كودك تا چهار سالگی در مرحلة سرگردانی و تزلزل تصمیم قرار دارد. تسلط بر دیگران را با همكاری با دیگران و شیر را با سازش در هم می آمیزد. چرا كه هنوز یادگیری انجام نشده و تجربة اجتماعی را كسب نكرده است او باید بعضی از بازتاب های اجتماعی را كه بكارگیری آنها لازمة زندگی اجتماعی است، و نیز اصول و قواعد رفتارهای لازم و مورد قبول اجتماع را از طریق خانواده و بعضی از نهادها بیاموزد.

در این صورت كه فرد با حفظ خویشتن خود شخص اجتماعی می شود و با جامعه و محیط اجتماعی خود روابط پیدا می كند این یادگیری اجتماعی به تدریج تا ۹ سالگی صورت می پذیرد و ادامه می یابد .

 

مهمترین مراحل تحول شخصیت اجتماعی كودكان از نظر مید :

به عقیده مید كودك طی دو مرحله شخصیت اجتماعی و خودش شكل می گیرد كه عبارتند از مرحلة نمایشی و مرحله بازی . كودك در مرحلة نمایش نقشهای آدمهایی كه برایش مهمند ، مانند پدر ، مادر ، برادر ، یا خواهر را یاد می گیرد و از این طریق نقشهای متنوعی را به نمایش می گذارد و خودش را در نقشهای گوناگون می بیند كه در آینده بخشی از شخصیت و خود اجتماعی او را می سازند . اما در این مرحله ، كودك هر یك از این نقشها را به گونه ای جداگانه و بدون ارتباط متقابل آنها فرا می گیرد . هر كودكی برای آن كه ادراك یكپارچه تر و منسجمتری از خود و جامعه اش به دست آورد ، باید علاوه بر مرحلة نمایشی مرحلة بازی را نیز پشت سر گذارد تا به خود و شخصیت اجتماعی كاملی دست یابد . در این مرحله ، كودك چشم انداز فراگیری از نقشهای گوناگون اجتماعی را در قالب یك جامعیت یكپارچه و تعمیم یافته به دست می آورد و در نتیجه ، به ادراك منسجمتری از خود نیز دست می یابد[1] .

 

جامعه پذیری                                                                             

همانطوریكه اشاره شد كلیه عناصر جامعه (از جمله گروههای اجتماعی، خرده گروهها و حتی كوچكترین عنصر آن یعنی فرد) به طور مستمر و مداوم در حال تغییر و تحول می باشند .

افراد جدیدی كه به جامعه می پیوندند (مثلاً نوزادان) ضرورتاً باید با هنجارها ،معیارها، ضوابط و ارزشهای اجتماعی و فرهنگی جامعه آشنا شده و خود را با آنها همساز و هماهنگ نمایند .فرایند و جریانی كه از طریق آن عناصر فرهنگی و اجتماعی به افراد جدید هر جامعه منتقل شده و در درون آن جایگزین می شوند را جامعه پذیری می نامند .

جامعه پذیری جریانی است كه الگوها ، مفاهیم اجتماعی ، ضوابط رفتاری ، زبان ، ارزشهای فرهنگی و هنجارهای گروهی را به افراد جامعه انتقال می دهد .

جامعه پذیری ، در جریان زندگی اجتماعی ، فرد را با كلیة مظاهر جامعه و زندگی اجتماعی هماهنگ می نماید و او را برای زندگی اجتماعی مهیا و مجهز می كند .

كودكی كه در یك جامعه متولد می شود ، از هر گونه شناخت از محیط پیرامون ( از جمله محیط اجتماعی ) تهی و خالی است . روابط او با والدین و اطرافیان ، بتدریج معیارها و مفاهیم زندگی اجتماعی را ( در ذهن ) او تعبیه می كنند و كودك را به موجودی اجتماعی و همساز با عناصر مختلف حیات اجتماعی تبدیل می نمایند . این جریان را جامعه پذیری می خوانند .

جامعه پذیری در هر جامعه یا از طریق نهادها و سازمانهای اجتماعی ، فرهنگی با برنامه ریزی و به طریقی هدفمند صورت می گیرد ( نظیر خانواده و مدرسه ) و یا به صورت خود بخودی ( غیر برنامه ریزی شده ) از طریق خود فرد بدست می آید ( از طریق گروههای همبازی و . . .  ) .


[1] - جورج ریترز ، نظریه جامعه شناسی در دوران معاصر ، ترجمه محسن ثلاثی – ص 315

دانلود بررسی میزان مسئولیت پذیری در حیطه خانواده و جامعه بین دانش آموزان دختر


تاریخ : 25 بهمن 1400 - 17:44 | توسط : نی نی | بازدید : 87 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهید

پیک نوروزی ششم ابتدایی سال 1401 به صورت ورد و قابل ویرایش

پیک نوروزی ششم ابتدایی سال 1401 به صورت ورد و قابل ویرایش

پیک نوروزی ششم ابتدایی سال 1401 به صورت ورد و قابل ویرایش

دانلود پیک نوروزی ششم ابتدایی سال 1401 به صورت ورد و قابل ویرایش

پیک نوروزی ششم ابتدایی سال 1401 به صورت ورد و قابل ویرایش
دسته بندی آموزشی
فرمت فایل doc
حجم فایل 3414 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 14

پیک نوروزی ششم ابتدایی سال 1401 به صورت ورد و قابل ویرایش

پیک نوروزی 1401 کلاس ششم

پیک نوروزی رنگی زیبا و همراه با جدول و شکل و رنگ بندی زیبا برای کلاس ششم ابتدایی

این پیک در 14 صفحه به صورت رنگی و فایل به صورت ورد بوده که قابل ویرایش است و معلمان عزیز می توانند هر قسمت از محتوا را که نیاز بود تغییر دهند 

پیک کلاس ششم 1401 دارای جدول زمان بندی حل فعالیت هاست که به دانش آموزان در هرچه هدفمند انجام دادن تکالیف پیک کمک میکند.

درس های ریاضی

فارسی

علوم

هدیه

پیک نوروزی ششم 1401

پیک نوروزی سال 1401 کلاس ششم ابتدایی

پیک نوروزی کلاس ششم 1401

پیک نورزی 1401 ابتدایی برای کلاس ششم

پیک نوروزی 1401 کلاس ششم ابتدایی


 

دانلود پیک نوروزی ششم ابتدایی سال 1401 به صورت ورد و قابل ویرایش


تاریخ : 23 بهمن 1400 - 16:02 | توسط : نی نی | بازدید : 94 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهید

سنجش سواد بدنی نوجوانان

سنجش سواد بدنی نوجوانان

ابزار سواد بدنی نوجوانان (APLQ) شامل پرسشنامه ای با 25 گویه می باشد این پرسشنامه برای سنجش سواد بدنی نوجوانان 1218 سال طراحی شده است

دانلود سنجش سواد بدنی نوجوانان

سواد بدنی
سواد جسمانی
سواد حرکتی
نوجوانان
پرسشنامه سواد بدنی
دسته بندی تربیت بدنی
فرمت فایل docx
حجم فایل 34 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 6

فایل پرسشنامه سواد بدنی نوجوانان (APLQ) شامل موارد زیر می باشد:

-اطلاعات کلی ابزار
- هدف طراحی ابزار
- روایی پرسشنامه
- پایایی پرسشنامه
- روایی تحلیل عاملی پرسشنامه
- پایایی همزمان پرسشنامه
- شیوه پاسخ دهی به پرسشنامه
- شیوه نمره گذاری به پرسشنامه
- نمره گذاری کلی و حداقل و حداکثر نمره
- گویه های پرسشنامه

دانلود سنجش سواد بدنی نوجوانان


تاریخ : 23 بهمن 1400 - 15:30 | توسط : نی نی | بازدید : 91 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهید

جزوه درس مبانی مهندسی نرم افزار کاردانی

جزوه درس مبانی مهندسی نرم افزار کاردانی

پاورپوینت درس مبانی مهندسی نرم افزار کاردانی کاملترین جزوه مبانی مهندسی نرم افزار با سه فایل جداگانه با عناوین مبانی مهندسی نرم افزار ( تجزی و تحلیل سیستم) مفاهیم مهندسی سیستم مبانی مهندسی نرم افزار _ تجزیه و تحلیل سیستم های کامپیوتری جمعا با 161 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت ppt

دانلود جزوه درس مبانی مهندسی نرم افزار کاردانی

مبانی مهندسی نرم افزار کاردانی
مبانی مهندسی نرم افزار پروژه
مبانی مهندسی نرم افزار چیست
مبانی مهندسی نرم افزار ppt
مبانی مهندسی نرم افزار دوره کاردانی
جزوه مبانی مهندسی نرم افزار کاردانی
جزوه مبانی مهندسی نرم افزار کاردانی کامپیوتر
مبانی مهندسی نرم افزار کاردانی
مبانی مهندسی نرم افزار کاردانی کامپیوتر
مبانی مهندسی نرم افزار دوره
دسته بندی کامپیوتر و IT
فرمت فایل ppt
حجم فایل 416 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 161

فایل پاورپوینت درس مبانی مهندسی نرم افزار به موارد زیر اشاره دارد:

مهندسی نرم افزار

نرم افزار کامپیوتر

بحران نرم افزاری

مهندسی نرم افزار و ضرورت آن

اهمیت متدولوژی

انواع نرم افزارها و کاربردهای آنها

معیارهای ارزیابی نرم افزار

مدل های فرآیند نرم افزار

و ......

همراه با تحلیل و بررسی با جداول گوناگون

این فایل برای دانشجویان رشته های کامپیوتر گرایش نرم افزار و آی تی

مناسب می باشد.

دانلود جزوه درس مبانی مهندسی نرم افزار کاردانی


تاریخ : 23 بهمن 1400 - 14:48 | توسط : نی نی | بازدید : 91 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهید

بررسی جریان عبوری از یک نازل که بصورت دائمی، بدون اصطحکاک و همراه با دانسیته ثابت (غیر قابل تراکم)

بررسی جریان عبوری از یک نازل که بصورت دائمی، بدون اصطحکاک و همراه با دانسیته ثابت (غیر قابل تراکم)

در این پروژه درسی به بررسی جریان عبوری از یک نازل که بصورت دائمی، بدون اصطحکاک و همراه با دانسیته ثابت (غیر قابل تراکم) می باشد، می پردازیم و با استفاده از روش حجم محدود و الگوریتم سیمپل محاسبات عددی مربوط را انجام داده و در انتها نیز بوسیله ی نرم افزار پروژه را شبیه سازی می کنیم که تمامی نتایج ارائه و در پروژه بیان شده است

دانلود بررسی جریان عبوری از یک نازل که بصورت دائمی، بدون اصطحکاک و همراه با دانسیته ثابت (غیر قابل تراکم)

دینامیک سیالات محاسباتی CFD نازل جریان یک بعدی 
نرم افزار انسیس 
نرم افزار متلب 
فلوئنت 
Ansys Fluent 
Matlab 
روش حجم محدود 
الگوریتم سیمپل 
شبیه سازی 
ترم پروژه نازل همگرا 
نازل واگرا
دسته بندی برنامه نویسی
فرمت فایل docx
حجم فایل 1697 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 26

به نام خدا

فایلی که در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد مربوط به درس دینامیک سیالات محاسباتی بوده که جریان عبوری از یک نازل را با استفاده از روش حجم محدود و الگوریتم سیمپل حل کرده و سپس با استفاده از شبیه سازی با نرم افزار انسیس فلوئنت و همچنین نرم افزار متلب نتایج آن ارائه می گردد.

فایل های موجود در فایل:

نسخه ورد و قابل ویرایش این پروژه به همراه پکیج مش بندی و شبیه سازی با نرم افزار انسیس فلوئنت می باشد.

دانلود بررسی جریان عبوری از یک نازل که بصورت دائمی، بدون اصطحکاک و همراه با دانسیته ثابت (غیر قابل تراکم)


تاریخ : 20 بهمن 1400 - 15:17 | توسط : نی نی | بازدید : 93 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهید

ساخت کدهای ussd

آپلود عکس

آپلود عکس

 
آپلود عکس
 
آپلود عکس
 
آپلود عکس
 
 
 
 
 
 
آپلود عکس
آپلود عکس برچسب ها: تعریف کوتاه از تکنولوژی کدهای USSD., حسین مظلومی ۰ ۰ ۰ نظر درباره من دوشنبه ۰۴ بهمن ۰۰ نویسندگان حسین مظلومی (۲) آرشیو بهمن ۱۴۰۰ (۲) برچسب ها کدهای دستوری USSD چیست؟ تعریف کوتاه از تکنولوژی کدهای USSD. تازه ترین مطالب کدهای دستوری USSD چیست؟ .کدهای دستوری USSD چیست؟ . تعریف کوتاه از تکنولوژی کدهای USSD.تعریف کوتاه از تکنولوژی کدهای USSD. پیوندها میهن استور سیمکاجم فایل سیمکافارس فایل فایلستون فایل گستر ایران فروشگاه اینترنتی سیمکا دلتا (داتیس لینا تدارک الکترونیک) گوپاس,گسترش و پردازش اینترنتی فروشگاه تجهیزات الکترونیک دیجی خان خلاصه آمار مجموع نمایش‌ ۸۷ مجموع بازدید ۸۷ بازدید امروز ۸۷ بازدید دیروز ۰ مجموع مطالب ۲ مجموع نظرات ۰ افراد آنلاین ۱
 

تاریخ : 17 بهمن 1400 - 16:54 | توسط : نی نی | بازدید : 82 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهید

کسب درآمد در خواب

آپلود عکس


تاریخ : 14 بهمن 1400 - 02:32 | توسط : نی نی | بازدید : 78 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهیدمشاوره، آموزش، طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی